8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

פילאטיס מכשירים בגבעתיים

גרים בגבעתיים ומחפשים סטודיו בו תוכלו להתאמן בתחום פילאטיס המכשירים שאתם כל כך אוהבים? אין צורך לחפש רחוק מידי! יוגה פראנה הוא סטודיו פילאטיס מכשירים בגבעתיים הפועל באדיבות ובמקצועיות כבר משנת 2003. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של שיעורים מיוחדים המתאימים לכל אדם וצרכיו האישיים, וברמת הקושי המתאימה לו.

פילאטיס מכשירים בגבעתיים – להתאמן קרוב לבית

בסטודיו פילאטיס מכשירים בגבעתיים השיעורים מחולקים בהתאם לרמות הקושי, ובכולם ניתנים דגשים העוסקים במס' עקרונות:

  • נשימה – ממציא הפילאטיס, טען כי יש צורך בזרימת דם תקינה על מנת לספק לתאי הגוף חמצן בצורה הטובה ביותר. מספרים שלתלמידיו היה נוהג לומר שיש לסחוט את הריאות כפי שהיו סוחטים מגבת רטובה.
  • שליטה – פילאטיס, על כל סוגיו, מבוסס על שליטה מוחלטת בשרירים.
  • דיוק – בדומה לכל אימון אחר, הדיוק בתנועות חשוב מאין כמותו. ביצוע תרגיל בצורה לא מדויקת, יביא לכשלונו של התרגיל ובמקרים מסוימים עלול לפגוע במתאמן.
  • גמישות – פילאטיס תורם לגמישות השרירים.
  • ריכוז ומירכוז – בפילאטיס, ניתנת חשיבות רבה לקבוצות השרירים המצויים במרכז הגוף; שרירי בטן, מותניים וגב תחתון, שכן הם נחשבים לבסיס בריאות הגוף. בנוסף, בעת ביצוע תרגילים בפילאטיס יש לשמור על רמת ריכוז גבוהה ולשים לב לתגובות של גופנו במהלך האימון.

אין צורך לנסוע רחוק מידי

סטודיו פראנה יוגה מתפקד כבית אינטימי למתרגלי היוגה והפילאטיס – מתחילים ומתקדמים. מטרתנו היא להפיץ את תורת היוגה ולהטמיע את שורשיה בחיי היום יום, תוך מתן יחס אישי לכל מתאמן והענקת כלים נכונים לביצוע תרגילים. בעזרתם של מאמנים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום, תוכלו גם אתם להכנס בבטחה וברוגע לעולם הנפלא של הפילאטיס. אל תחכו למחר, או לעוד שבוע – צרו קשר עוד היום והתחילו גם אתם להתאמן!

פילאטיס מכשירים בגבעתיים - יוגה פראנה

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני