8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

סדנת יוגה

כל מי שמרגיש לפעמים שהוא פשוט זקוק להפסקה מהחיים, מוזמן להגיע לסדנת יוגה. מדובר בחופשה האיכותית והמושלמת ביותר שכל אחד יכול לאחל לעצמו. במקום לטוס לחופשת בטן – גב או להעביר סוף שבוע בשיטוט ברחבי אירופה, ניתן לנצל את הזמן בצורה הרבה יותר איכותית ולשלב מנוחה וטיולים קצרים יחד עם תרגול אינטנסיבי של יוגה ומדיטציה. בדרך כלל הסדנה מורכבת מתרגול בוקר ותרגול ערב, בין לבין יש זמן פנוי לטיולים, מנוחה וכניסה להרצאות שונות שיכולות להיות חלק מתוכנית הסדנה. במילים אחרות, למשך כמה ימים אתם זוכים בחסד לצאת מהשגרה השוחקת שלכם ולהקדיש את הזמן הזה נטו לעצמכם ולמה שעושה לכם טוב. מסגרת של תרגול קבוע תיתן לכם את השקט הנפשי הנחוץ לכם כדי לחזור אחרי כמה ימים חזרה לשגרת היום – יום שלכם.

כל מה שחשוב לדעת לגבי סדנת יוגה

קיימות סדנאות יוגה שונות העוסקות בסגנונות תרגול שונים וברמות קושי שונות. חשוב בטרם היציאה לסדנה לברר מי הם המורים, מה הלו"ז שמתוכנן לסדנה, מה תהיה רמת הקושי של התרגול וכמובן המחיר המבוקש עבור הסדנה והאירוח. חשוב להתאים לעצמכם את הסדנה שתהיה אידיאלית לכם הן מבחינת צפיפות הלו"ז והן מבחינת צורת התרגול וכמובן המחיר. המטרה היא להתנתק לכמה ימים מהעולם ולשקוע לעולם היוגה שיאפשר לכם להשקיט את התודה, להפעיל את הגוף בצורה מדויקת ונכונה ולצבור מאגרי אנרגיה שהתרוקנו עקב הלחץ והסטרס של חיי היום – יום.

פראנה יוגה הינו סטודיו ליוגה המוציא מידי פעם סדנאות יוגה למקומות שונים בארץ. מדובר בסדנאות שונות, חלקן מיועדות למתחילים ואילו אחרות מתאימות יותר למתרגלים מנוסים. ניתן למצוא גם סדנאות של יום אחד המתבצעות בסטודיו ומאפשרות תרגול מעמיק יותר. לפרטים נוספים צרו קשר.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני