8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

ממה מתחילים לימודי יוגה?

 יוגה היא תרבות שנולדה בהודו לפני אלפי שנים, התפשטה בכל רחבי תבל, ומושכת כל שנה קהל רב. אנשים נמשכים ליוגה כיוון שהיא תורמת לשלווה נפשית, רוגע, פעילות גופנית ואף מסוגלת להעצים את היכולות האישיות של העוסקים בה. יוגה מכילה בתוכה תרגול נפשי בשילוב עם תרגול פיסי, לימוד שיטות וטכניקות נשימה וכן מושגים ופילוסופיה של התרבות העשירה הזו.

 

אז ממה מתחילים לימודי יוגה? לימודי היוגה מתחילים מסובלנות. כמו כל דבר בחיים, גם יוגה היא עיסוק שמצריך זמן וסובלנות עד להגעה לתוצאות ראשוניות. אין למהר בלימודים האלה, אלא ללמוד ולהתעמק יותר ויותר עם הזמן שעובר. יוגה זו מסורת שניתן ללמוד חיים שלמים, כיוון שאלו לימודי הגוף והנפש, היכולת להביט בתוך עצמך על מנת לשפר את הצדדים החלשים, מה שמצריך זמן וריכוז.

 

את תרגולי היוגה מומלץ להתחיל מהיסודות. שעורי היסודות מקנים את הידע הנדרש על מנת להבין את מהות התרבות עצמה, את מטרתה והפילוסופיה שעומדת מאחוריה. כמו כן, בלימודי היסודות נרכש ידע על האסאנות הבסיסיות ושיטות נשימה שונות שנחוצות להמשך התרגולים. לאחר הבנת היסודות, ניתן להמשיך בהצלחה לתרגולים מתקדמים יותר, תוך הבנה רבה יותר והכרת המטרה שאליה רוצים להגיע.

 

עיסוק ביוגה מתחיל כתחביב ודרך להרגעה עבור הרבה אנשים, וממשיך כדרך חיים עבור חלק גדול מהם. היכולת של היוגה להסתכל ולשלוט על הצדדים הנפשיים שלנו פותחת עולם מעניין וחדש ולכן ממכרת כל כך. עם ההבנה הראשונית, מגיע גם הרצון לגלות וללמוד יותר, כיוון שיוגה זו גם הדרך הטובה ביותר ללמוד דברים חדשים על העולם הפנימי של עצמך.

 

עם החלטתם להתחיל לימודי יוגה, "פראנה יוגה" זה המקום שמושלם עבורכם. כבר מעל 10 שנים אנחנו פותחים את שערינו עבור אוהבי היוגה, ומספקים את המקום ואינטימי והמושלם לתרגולים לכל הרמות והגילאים. צרו אתנו קשר בטלפון או דרך האתר שלנו, ונשמח לענות על שאלותיכם ולגלות לכם את עולם היוגה הנפלא.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני