8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

איילת שלגי

איילת שלגי

 Thumbnail
את דרכי באיינגר יוגה התחלתי ממש במקרה…התמזל מזלי לשהות בגסט האוס בדראמסלה, לרגלי ההימלאיה בהודו, מטרים ספורים ממרכז היוגה של המורה הידוע שרת אורורה. נרשמתי לקורס של שבוע, טעמתי והרגשתי שיש כאן משהו בשבילי. הרגשתי שזה פשוט עושה לי טוב! 
לאחר שהסתיים המסע בהודו איכשהו זה התמסמס. חזרתי לשגרת החיים, לשגרה היומיומית ועם זאת נשארה התחושה הזו..של שלווה עוצמה פנימית ופיזית שכל כך אהבתי.
 
ב 2008 החיים זימנו לי הרפתקאה חדשה בלונדון – רילוקיישן במסגרת עבודתי בהייטק. ימים ספורים לאחר שהגעתי ללונדון, עיר זרה וקרה, הרגשתי שאני חייבת למצוא לי מורה לאיינגר יוגה. היוניברס נחלץ לעזרתי ומצאתי את עפרה גרהאם, מורה בכירה לאיינגר יוגה, ישראלית קיבוצניקית לשעבר שחיה באנגליה שנים רבות עם משפחתה. עפרה הייתה (ועודנה) מורה קשוחה ודורשת עם הרבה חמלה ותרגול מעורר השראה! אני אוהבת אותה בכל ליבי ומודה לה אינסוף! 
כבר אחרי השיעור הראשון היא הודיעה לי שיש לי דרך ארוכה לעבור והיא כבר מחכה לאמן אותי. הגעתי אליה כל כך תפוסה ולחוצה…לא האמנתי שזה יכול להשתנות.  בכח ההתמדה והנחישות לאט לאט, כמו פרח, הגוף נפתח והמיינד התחזק והתייצב. האתגר שבתרגול היוגה לימד וחיזק אותי לאין שעור. הרגשתי ועודני מרגישה שקיבלתי מתנה!!! שדרך התרגול אני לומדת את עצמי, מקבלת כלים וחוכמת חיים יקרה מפז שאיתה צועדת בחיים.
 
לאחר כ 5 שנות תרגול נרשמתי לקורס מורים אותו התחלתי בלונדון וסיימתי בישראל אליה שבתי לפני כשנתיים. הוסמכתי למורה בדצמבר 2015 ומאז וכיום היוגה הפכה לי לדרך חיים. אני מתרגלת לבד ואצל מורים נפלאים בישראל: אייל סלע, אינגה צימבליסטה ואן קתרין לטר שלה אני גם מסייעת בשיעורי יוגה טיפולית. השתתפתי בסדנאות רבות אצל בכירי המורים בעולם ומשתלמת בהודו כמדי שנה.
 
אז מה היוגה בשבילי? דרך חיים הוליסטית ופרקטית מאד להתבוננות ולחקר עצמי המעניקה כלים למסע הבייתה אל הלב והנשמה. כמובן שגם הגוף והמיינד הופכים לחזקים ובריאים, זה פשוט קורה!
בכל יום אני מודה  על המתנה שקיבלתי ועל האפשרות שניתנה לי לעורר ולהוביל עוד תלמידים לאמץ את התרגול כדרך להתבוננות, עשייה והרפייה.
 
מזמינה אתכם לתרגל איתי בימי שבת בבוקר בשעה 09:00 בפראנה תל אביב.
אני מוצאת שתרגול בסוף השבוע הוא נפלא ומהנה במיוחד כשאין לחץ לרוץ ולמהר לאנשהו …. :-))
 
 
שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני